Z kim współpracujemy?

Szanowni Państwo,

przedstawiamy firmy, z którymi współpracujemy.

Firmy te udzielają dla naszych Klientów specjalnych rabatów.

Każdy nasz Klient, który zakupi nieruchomość za naszym pośrednictwem, otrzyma od nas voucher rabatowy do wykorzystania przy zamawianiu usług i robieniu zakupów u naszych partnerów.

Firmy, z którymi współpracujemy to sprawdzeni, bardzo solidni dostawcy i wykonawcy, których możemy z pełnym przekonaniem Państwu polecić!

Pracownia 14  to zespół profesjonalnych architektów wnętrz, który zaaranżuje dla Państwa każdą przestrzeń, podpowiadając, w jaki sposób nadać jej niebanalny charakter i najlepszą funkcjonalność.


Plus Projekt  to firma, która zapewni dostarczenie i zamontowanie okien, drzwi, rolet zewnętrznych, bram garażowych, i to wszystko w najlepszym gatunku z najwyższą jakością obsługi Klienta.


ZAKO zapewni realizację każdego marzenia związanego z kamieniem, od wymyślnych posadzek, po wspaniałe ściany, blaty, kominki. Usługa cięcia wodą pozwala na wykonanie najtrudniejszych kompozycji mozaikowych z kamienia naturalnego.


Elements to salon z wyposażeniem łazienek, gdzie można znaleźć ogromny wybór wszystkich marek wiodących producentów, Znajdziecie tu Państwo równiez wiele innych elementów wyposażenia domu, ale przede wszystkim fachowe doradztwo i pomoc.MTA Design dostarczy i zamontuje wspaniałe tapety, również drukowane na zamówienie fototapety, mech na ścianę, okładziny kamienne i wiele zaskakujących rozwiązań wykończenia wnętrz, Doskonałe doradztwo i profesjonalizm pozwolą dobrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa.